.

.

New
Ikee Дизајн Акрилик Памук Брисеви за Складирање Сад Случај, П-Совети Памук Брисеви Шминка Подлога Фармацевт Држачот за Купатило, Салон и Спална соба, 3 1/2 W x 2 3/4 D x 3 3/4 H

Ikee Дизајн Акрилик Памук Брисеви за Складирање Сад Случај, П-Совети Памук Брисеви Шминка Подлога Фармацевт

DEN 148.56

Количина на стоки
Достапно

П-СОВЕТИ за СКЛАДИРАЊЕ - Бања снабдување складирање кутија може да се вклопува со q-совети, памук брисеви, шминка смена влошки и повеќе.ПАМУК БРИС САД - Тоа е лесно да пристапите и да рефил случај.ШМИНКА ПОДЛОГА ФАРМАЦЕВТ - Дизајниран за чување памук топки, памук брисеви, шминка влошки, козметика, чепкалки за заби, а други бања додатоци.МАТЕРИЈАЛ Целокупната димензии : 3 3/4"W x 2 3/4"D x 2 1/2"H. Додатоци НЕ се вклучени.Ikee Дизајн Памук Брис Складирање Container Designed за продавница памук топки, памук брисеви, шминка влошки, козметика, чепкалки за заби, а други бања додатоци.Само го дофати памук брисеви од дното на носителот без кревање на капакот.Многу функционални и да зачувате простор на вашиот тоалет!Лесна за носење и да ги преземат шминка подлога и рефил од врвот!Одлично за биро суета, бања контра, и така на организацијата.☑ П-СОВЕТИ за СКЛАДИРАЊЕ - Бања снабдување складирање кутија може да се вклопат со q-совети, памук брисеви, шминка смена влошки, и повеќе.☑ ПАМУК БРИС САД - Тоа е лесно да пристапите и да рефил случај. ☑ ШМИНКА ПОДЛОГА ФАРМАЦЕВТ - Дизајниран за чување памук топки, памук брисеви, шминка влошки, козметика, чепкалки за заби, а други бања додатоци.☑ МАТЕРИЈАЛ Целокупната димензии : 3 1/2"W x 2 3/4"D x 3 3/4"H. Што Можете Да Направите со Овој Бања Складирање Фармацевт?Оваа памук брис п-совети носителот ќе правиш толку многу корист!✔ Го прави совршен подарок за вашата љубов еден и пријатели.✔ Додава карактеристики на вашиот место.✔ Може да се користи за салон или со повик за домашна употреба.✔ Држи вашиот чистење алатки средена во една погодно место.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди