.

.

New
2 ПАРЧИЊА Новороденче Девојки и Момчиња Флорални Pompom Tassel Romper Bodysuit Jumpsuit Облека, Облека со Headband

2 ПАРЧИЊА Новороденче Девојки и Момчиња Флорални Pompom Tassel Romper Bodysuit Jumpsuit Облека, Облека со Headband

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук Смеса.Предвремени затворање.Материјал : Памук, Полиестер, Тоа е безопасно да го бебето на кожата, меки, удобни и дише.бебе tassel romper, бебе изгледа прекрасна и слатка.роуз бебе облека, се зголеми облека за бебе девојки, се зголеми romper бебе, роуз romper бебе девојка, се зголеми новородено бебе облека.Дизајн : Имаме кадар пелена затворање опфатени копчето, погодно за промена на пелена.Прилагодливи и еластична headband, лесно да се носат.Карактеристики : Цветни печати краток jumpsuit, чипка намали и pompom tassels, без ракави, околу врат.сончоглед, зелен лист, лубеница, слон печати.Повод : Секојдневниот облека, погодна за активности на отворено, на плажа патување, фотографија, роденден, добра ноќ на Вештерките, денот на Благодарноста, Божиќ подарок.Пакет се вклучени : 1 * Бебе Девојка Bodysuits + 1 * Headband, Големина одговара на новороденото бебе дете бебе девојка 0 до 24 месеци.Нашата Приказна Сме биле на шопинг за бебе облека за над 3 години, но се уште не го имаат одат-да за страшни основите по разумни цени.Значи, тоа е она што ние направивме бренд Lu Lu Baby. - квалитетот на меки но цврсти ткаенини - едноставност, современи класици, секогаш на располагање - вредност основите под $20 Нашата цел не е да ги добијат нашите деца подготвена за на писта, тоа е за да ги добие надвор од вратата.Тоа е основната приказна.Немаше одат-да, но сега постои.Мајки да Кажам - Ова е толку симпатична, мека облека за бебиња, таа има прилепува за секоја пелена промени, ужасно удобен и вреди да се работи. - Љубов на ткаенини и бои.многу симпатична, ќерка ми носеше оваа romper за неа, 1-от роденден. - Супер симпатична модели, многу мека/удобно..Подобар квалитет отколку што очекував.Големина на Табелата Големина 70-Топ должина 36cm/14.1"Биста*2 25cm/9.8"-Возраст 3-6 Месеци Големина 80-Топ должина 40cm/15.7"Биста*2 26cm/10.2"Возраст 6-12 Месеци Големина 90-Топ должина 44cm/17.3"Биста*2 27cm/10.6"Возраст 12-18 Месеци Големина 100Топ должина 48cm/18.9"Биста*2 28cm/11.0"Возраст 18-24 Месеци во Потрага за совршен подарок?Имаме тоа.Подарок заврши и порака се достапни + без прашања праша враќа.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди