.

.

New
NCAA Висконсин Badgers Нерѓосувачки Челик Ѓубре со Подножјето на Возилото, 30 Литар

NCAA Висконсин Badgers Нерѓосувачки Челик Ѓубре со Подножјето на Возилото, 30 Литар

DEN 784.32

Количина на стоки
Достапно

30 литар нерѓосувачки челик ѓубре со мека блиску.Нерѓосувачки Челик Ѓубре со 30 Литар Капацитет.Чекор гребло за меки се отвораат и затвораат.Отпечатоци-слободен слој.Dimentions : Кол 11.5"; H 25.25" Капацитет : 8 Литри (30 Литри).Нерѓосувачки Челик Материјал, 30-литарски капацитет со нога педалата за мека го отворите и затворите, Отпечатоци-Бесплатно, секогаш сјае чисти.Изработени од Индустриски одделение, тешки Нерѓосувачки Челик.Нано третман за да ги задржи своите lustrous &блескав изглед.Лесно да се чисти и да ги одржувате санирани.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди