.

.

New
Премиер-Линија 9005222 Машина Завртка, Круг Главата, Дупчиња/Филипс Комбо, 1/4 во 20 X 5/8 во, Одделение 18-8 Нерѓосувачки Челик, Пакување од 25

Премиер-Линија 9005222 Машина Завртка, Круг Главата, Дупчиња/Филипс Комбо, 1/4 во 20 X 5/8 во, Одделение 18-8

DEN 123.36

Количина на стоки
Достапно

Глава Тип : Тркалезна глава, дупчиња/филипс комбинација.Дијаметар-Тема Големина & Должина : 1/4 инчи-20 x 5/8 инчи.Користење со ореви или pre-навој дупки на ист дијаметар & нишката големина.Често се користат во машини & апарати.Ореви и подлошки не се вклучени.Машина завртки имаат подеднакво дијаметар по целата своја должина и се дизајнирани да завртка во навој дупки или да се користи во комбинација со машина хексадецимален завртки ореви.Тие често се користат во машини и апарати.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди