.

.

New
SecuriTie CT11-50100UVB Кабел Врски, 11 Инчи., 50 Кг. Затегнувачка Цврстина, Жица & Кабелот за Управување / Индустриски / домашна Употреба, Најлон Zip Вратоврска, 100 Pk, УВ Црна

SecuriTie CT11-50100UVB Кабел Врски, 11 Инчи., 50 Кг. Затегнувачка Цврстина, Жица & Кабелот за Управување /

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

ТРАЈНИ ИЗГРАДБА : се Направени од издржлив најлон 6/6 материјал.ТЕМПЕРАТУРАТА на работа : Min/Max температурата на работа -40° до 185°F (-40° до 85°C).СПЕЦИЈАЛИЗИРАНИ ДИЗАЈН : Лесно "лизга" за време на повлекување преку поради мазна radiused рабови.СПЕЦИЈАЛИЗИРАНИ ДИЗАЈН : Измазнети radiused рабови се обезбеди лесно 'лизгање' како што се стегне додека прстот костец на крајот се обезбеди безбеден и удобен зафат при рака-затегнување.СПЕЦИФИКАЦИИ : Исполнува УЛ 94 V-2 запаливост класификација и е c ULus Наведени за тип 21 позиционирање уред.Securi Tie нуди широк спектар на кабелски врски во широк спектар на материјали, боја, стил и големина на опции за да ги задоволи вашите специфични потреби.Патентирана дизајн и висок квалитет на градежни направи Securi Tie врски голем решение за занимаваат жица, кабел, црева, канали, и во безброј други апликации.Напред размислување дизајн концепти се обезбеди производот корисност за следните генерации.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди