.

.

New
CYHO Облека Торба Расклопуваат, Додаток за Полнење Во Спалната соба;Вила;Изнајмување на Куќа;ученичкиот Дом;Хемиско Чистење, 1100x900x2(MM), Сива, 3 Парчиња Складирање Орган

CYHO Облека Торба Расклопуваат, Додаток за Полнење Во Спалната соба;Вила;Изнајмување на Куќа;ученичкиот Дом;Хемиско

DEN 462.96

Количина на стоки
Достапно

Спречување на облека од брчки, ги дише без посебен мирис.Insulate облека прашина и дамки, и заштита на облека.Донесе на транспарентен прозорец дизајн, тоа е погодно да се најде облека што се зачувани во внатрешноста.Усвојување на две парче запечатување дизајн, што е погодно да се земе чуваат облека.Неговите дното не е затворен, и внатрешните сместување простор се зголемува.Применливи Прилики : Спална соба;Вила;Изнајмување на Куќа;ученичкиот Дом;Хемиско Чистење;Облека Продавница;Cloakroom;Изнајмување на Куќа;Поднесување Куќа;Куќи во Боја : Сива Материјали : Не Ткиво Ткаенина,Polyvinyl Хлорид Облик : Неправилни Форма Вкупно Нето Тежина : 480(G) Должина : 1100(MM) Ширина : 900(MM) Висина : 2(MM) Пакет се Вклучени : 3 парчиња Складирање Организација Dustproof Облека Опфаќа Карактеристики : Спречување на облека од брчки, ги дише без посебен мирис Insulate облека прашина и дамки, и заштита на облека Донесе на транспарентен прозорец дизајн, тоа е погодно да се најде облека чуваат во Донесе две-парче запечатување дизајн, што е погодно да се земе чуваат облека Својот дното не е затворен, и внатрешните сместување простор се зголемува Продолжување на производот рака да се направи цврста ткаенина користи е погусто и има долга-услови работниот век На производот рабови се фино направена, конците се рамни, и тие не се лесно да се падне Лесно да се размонтираат и да ја инсталирате, користење на селотејп дизајн за да Го отворите и затворите површината усвојува печатење процес, овој модел е јасно и на изглед се убави.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди