.

.

New
Нежен Третман Relaxer Редовни Близнак Pak Не-Lye

Нежен Третман Relaxer Редовни Близнак Pak Не-Lye

DEN 534.00

Количина на стоки
Достапно

Содржи Климатизација Агенти кои резултираат со Свилен Мека Коса со Телото и Сјај.Сида во Грижете се-слободен Зајакнување на Косата која одговара на вашиот Стил.За Поздрав Изглед на Косата кои се Лесно да Управуваат.Погоден за парична Казна или Нормална Коса.Нежен Третман Relaxer Редовни Близнак Pak Не-Lye содржи климатизација агенти кои резултираат со свилен мека коса со телото и сјај.Ја олеснува грижете се-слободен зајакнување на косата која одговара на вашиот стил.Ви дава поздрав изглед на косата кои се лесно да управуваат.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди