.

.

New
Синтетички Краток Откачен Кадрава Пони Опашка Висока Афро Издувам Drawstring конска опашка Клип на Синтетички Кадрава Коса Пунџа Заврши Updo Екстензии за Коса со Клипови

Синтетички Краток Откачен Кадрава Пони Опашка Висока Афро Издувам Drawstring конска опашка Клип на Синтетички

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно

Климатизери се обично означени од страна на видот. Материјал : Висок квалитет на топлина отпорни на синтетички влакна висока издувам drawstring конска опашка кадрава коса.Оваа Пони Издувам е совршен за деновите кога не се сосема доби вашата коса, се направи уште, но вие не сакате да спорт бебето конска опашка изгледа 3.Никогаш не се на лош коса ден повторно!Чистење и Нега : Поради синтетички влакна има различни својства од човечка коса, треба да се грижи за коса поинаку, со цел да се направи тоа трае толку долго што е можно.Потоа се повлече на drawstring тесни и навивам стрингови. Лесно да се Прикачи, Мешавини И : Секој ќе мислам дека тоа е вашата природна коса!!Одлично за денови сакате без проблеми,лесно да се носат изглед.Спецификација на Косата Type : High off Drawstring/ Ponytails Коса Материјал : Висок квалитет на топлина отпорни на синтетички влакна, природен, не сјајна Коса Текстура : Афро откачен кадрава конска опашка екстензии за коса Боја на Коса : Црна/кафеава конска опашка Коса Количина : 1 Парче+1 Gift Пакет : Индивидуално Спакувани Функција : 1.Оставете го за еден час, а потоа се избрише вишокот масло со впивање со крпа.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди