.

.

New
Деца Девојка Долг Ракав Pullover Џемпер Crewneck Врвот Еластичен Симпатична Девојка Пролет Sweatshirt

Деца Девојка Долг Ракав Pullover Џемпер Crewneck Врвот Еластичен Симпатична Девојка Пролет Sweatshirt

DEN 143.76

Количина на стоки
Достапно

Памук s bithday или дневни подарок.ова бебе облека е костим за пет возраст : (6-12 месеци,12-18 месеци,18-24 месеци,2-3 Години 3-4 Години).Го изберат правото големина за вашето бебе според големината на табелата.Пакет се Вклучени : како главна слика покажува : 1pc бебе џемпер.Браун џемпер беше мода за бебе девојка момче носат.Crewneck беше comfortabl за бебе се носат во текот на целиот ден.Бебе девојка момче роденденски подарок.Бебе печатени облека беше симпатична за бебе носат.Зимски падне облека сет.Бебе ferfect подарок.Памучна облека беше удобен за бебето носат.Симпатична бебе девојка момче облека.Деца Девојка Момчиња Подарок.Боја : Кафена Џемпер | Големина : 6-12 Месеци Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Материјал : 95%Памук+5%Полиестер.Мека и дише, кожата пријателски за бебе секојдневно носат или отворено носат.Функција : Crewneck џемпер,Бебе писмо за печатење,долг ракав.Бебето ќе биде симпатична и убава со оваа облека сет, вашето бебе може да добие повеќе комплимент.Повод : Совршен за секојдневно носење или многу прилики, како што се homewear, играње надвор,роденден,бебе фотографија,семејството ден,парк и кои било други специјални фестивал.Подарок : Како најдобар подарок за симпатична бебе девојка , внука,во babys bithday или дневни подарок.ова бебе облека е костим за пет возраст : (6-12 месеци,12-18 месеци,18-24 месеци,2-3 Години 3-4 Години).Го изберат правото големина за вашето бебе според големината на табелата.Пакет се Вклучени : како главна слика покажува : 1pc бебе џемпер.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди