.

.

New
Vel Спортски Armband Мултифункционални Игралишта Спортски Armbag Мажите и Жените Спортски Работи Фитнес Торба Телефон Рака Торба + Телефонот Ѕвони Носител (Подарок) за 4-5.2

Vel Спортски Armband Мултифункционални Игралишта Спортски Armbag Мажите и Жените Спортски Работи Фитнес Торба

DEN 309.36

Количина на стоки
Достапно

★Медиум, Портокал, Погоден за 4-5.2 инчен мобилни телефони, како на i Phone 8 7 6/6s итн. ★Две Слој за Складирање – Вежба armband карактеристики голем капацитет и две одделни слоеви – мали дизајниран за картички и клучеви.Голем за паричникот и телефони. ★Дише Вода-отвратителен Дизајн – Единствена 3 D дише дупка на целата назад и два крило страни.Со пот wicking дизајн и отпорен на вода ткаенина, спортски armband ефикасно спречување телефон од дожд или вода. ★Исклучителна Удобност – За жените и мажите, мека, амортизирање фитнес armband одржува сигурна потпора со комфор.Тоа нема да скокаат, се лизга или се чувствуваат премногу тесни што ќе ви овозможи да се движат слободно низ вашата вежба. ★Повеќе Бои Достапни - Не само што се арм пакети се достапни во различни бои, но нашиот подарок-заграда голема заграда се исто така достапни во различни бои.Ако ви е потребна комбинација на различни бои, може да се напише за мене и да го избере нашиот испорака, ние ќе брод во зависност од вашите барања.Боја : Портокал Модел : Големи, Погоден за Телефонот Големина 5.3-6inch Големина на : 7*4*1.5 инч.Прилагодливи велкро рака на рака.Рака на рака димензии : 11" - 15".Тежина : 65g.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди