.

.

New
Батерија Светилка, 9000 Осветленост LED Тактички Рефлектори со Висок Капацитет на Батеријата се Вклучени Zoomable Вода и Влијание-Отпорни 3 Режими на Светлото Рачни Преба?

Батерија Светилка, 9000 Осветленост LED Тактички Рефлектори со Висок Капацитет на Батеријата се Вклучени Zoomable

DEN 839.76

Количина на стоки
Достапно

Висока Осветленост & Долго Растојание : На полнење тактички фенерче има светлината на 9000lumens, тоа може да светне секој агол на дворот.Покрај тоа, зрачењето на растојание од оваа led светилка е многу далеку, достигнувајќи 1650 метри. 3 Начини на Осветлување : LED Тактички светилката има 3 начини на осветлување : висока осветленост, med осветленост и низок степен на осветл.Можете да изберете осветлување режим според вашите потреби.Оваа светлина е совршен за итна употреба, пешачење и автомобил поправка.Zoomable Функција : Моќна батерија фенерче има zoomable функција : floodlight и центарот на вниманието, може да се прилагоди на фокус со ротирачки на главата на светилката.Тоа е идеален за кампување, истражување затворен и активности на отворено.Батерија & Преносни Полначот : Рачни светло изграден во 26650 литиум батерии, тоа може да трае за околу 10 часа.И можете да ја користите оваа светилка како пренослив апарат за полнење за на напојува преку USB уреди како паметен телефон.Покрај тоа, можете да ја знаат моќта преку батеријата индикатор.IPX5 Водоотпорен и Издржливи : Висока Лумен фенерче е направен од алуминиум и внатрешни работи на светлината е опремен со водоотпорен прстен, кој може да се спречи дожд и влијание во различни временски и итни ситуации.Главен Материјал : Алуминиум Легура.Извор на светлина : КОЧАН.Батерија Тип : 26650 акумулатори.Боја : Црна.Главен Материјал : Алуминиум Alloy Light Извор : COBBattery Тип : 26650 батерија batteries Color : Црна.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди