.

.

New
Симпатична Мачка Фиока Knob за Детска Спална соба Убави Кити Кабинет Повлекува Салон се Справи со оков за Мебел (1, Кат -6)

Симпатична Мачка Фиока Knob за Детска Спална соба Убави Кити Кабинет Повлекува Салон се Справи со оков за Мебел

DEN 132.00

Количина на стоки
Достапно

[Материјал] : 1 Piece Дете Knob Кабинет се Повлече Салон Рачка, Мачка Главата може да се Движи. [Мерење] : Должина : 1.69"(43mm);Width : 1.57"(40mm);Висина : 1.34"(34mm). [Гаранција] : ќе добиете вашите пари назад, или да замени конечно, па само го купи тоа ,не се грижи за по-продажбата на услугата. [Топло-совети] : Со цел да заштедите време и напор ,ве молиме бидете сигурни дека големина. [Прекрасна Мачка Фиока Вади] : Погоден за различни стилови на кабинети, гардероба ,градите и ковчегот, да ви донесе модерен изглед, многу стилски и уникатен.Совршен за вашиот кабинет вратата, гардероба , суета, ковчегот, фиока, чевли кабинет, градите, bookcase и така натаму.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди