.

.

New
HAZHU Кул Магла Овлажнител за Спалната соба,за Спалната соба Кат-Стои 8L Резервоарот за Вода Тајмер Безводни Авто Shut-Off - за Дома Спалната соба Канцеларија Кул Бела Маг

HAZHU Кул Магла Овлажнител за Спалната соба,за Спалната соба Кат-Стои 8L Резервоарот за Вода Тајмер Безводни

DEN 11024.40

Количина на стоки
Достапно

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Овлажнител Емитуваат humidify и прочистување на воздух.Погоден влажност ќе ни помага да се намали стресот на живот, се смири и да го намалите стресот и заморот.На спални со голем капацитет овлажнител се произведува во близина на тивок фреквенција (≤35d B) обезбедување на исклучително тивка работа за целосна ноќ на сон.Керамички atomizing лист, 350ml / h humidification。.На ажурирани дизајн и нови материјали на својата филтри може да се фатат сите минерални депозити, прашината и другите нечистотии на вода од чешма.Добредојдовте во продавница да се купи, овој производ е смирувачки на кожата која ви овозможува да се исуши и да се исуши.Име на производ : Humidifier Water капацитет на резервоар : 8 liters Function : Интелигентни постојана влажност, далечински управувач функција, ароматерапијата, LED екранот, ноќта light Rated напон : 110-240 VRated фреквенција : 50 Hz Rated фреквенција : 28 WHumidification капацитет : 350ml / h Noise : подолу 35 d BThank вас за вашата нарачка, ако имате било какви сомнежи за овој производ, ве молиме контактирајте со нас во секое време, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, ви посакувам среќен шопинг.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди