.

.

New
доби исхрана? - 11oz Магија Боја се Менува Кригла, Мат Црна

доби исхрана? - 11oz Магија Боја се Менува Кригла, Мат Црна

DEN 599.76

Количина на стоки
Достапно

ИЗДРЖЛИВИ & СИЛНА Нашата цврста 11 унца керамички магија боја се менува кафе кригла е совршен за сите видови на внатрешна и надворешна пиење активности.Најдобриот дел е, тоа е магија!На собна температура кригла, се чини, не треба ништо од тоа.Додадете топла течност и дизајнот се открива.Тоа е неверојатно!.БЕЗБЕДНОСТ СПЕЦИФИКАЦИИ - Нашите боја се менува чаши се рака мие само објект.Не се стави оваа кригла во машина за миење садови.Тоа е микробранова безбедно.Се одликува со силна градба, мазна завршница, и лесна за печатење со дизајн што е прикажано.Тоа навистина е изграден за да изгледаат одлично и трае многу долго време.ИДЕАЛНО ВРЕМЕ ЗА УПОТРЕБА - се Скрши оваа надвор за една партија или партии, lounging, пешачење, кампување, велосипедизам или било кој друг внатре или надвор активност.Може да се покаже исклучување на вашиот сопруг, сопруга, девојка, момче, шеф, секретарот или друг член на семејството.СОВРШЕН ПОДАРОК - се разбира, тоа ќе се направи совршен подарок за посебна личност!Тоа е одличен подарок за денот на мајката, таткото ден, дипломирањето, Божиќ, groomsmen на ергенска забава, свадба тушеви или bachelorette партија, свадби, родендени, денот на вљубените, или било кој друг ден.Нашите 11oz керамички магија боја се менува кафе кригла е изграден од цврст премиум керамички и карактеристики на печатени дизајн прикажани на сликата преглед.Само фати се, на собна temp кригла изгледа празно.Додадете топла течност и се види на дизајн се појави!Тоа е магија!Ако тоа е подарок или само затоа, нема да го жалиме купување на овој.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди