.

.

New
Јаже Пребивање Маратон, Балкон Заштитна Нето Скалило Оградата Безбедност Пребивање Тешки Товарни Нето Растенија Нето Абење Отпор Водоотпорен Коноп Нето Трајни Де

Јаже Пребивање Маратон, Балкон Заштитна Нето Скалило Оградата Безбедност Пребивање Тешки Товарни Нето Растенија

DEN 897.60

Количина на стоки
Достапно

Редовно да ги проверите за безбедност на мрежата за безбедност опасности предизвикани од различни надворешни или човечки фактори за да се заштити безбедноста. ★Коноп јаже качување нето парична Казна рачно изработени ткаење, зајакната, на сила е дури, влечење на сила е силна, сончање професионални knotting, мулти-влакно ткаење, направи јаже потрајни, имаат силно влијание отпор.ЗАШТИТА НЕТО КАРАКТЕРИСТИКИ★јажето нето-е лесно да го инсталирате, со поврзување на железо или дрвени огради, прозорец коридори, погодна за внатрешна и надворешна балкони★Ова трајни безбедност нето обезбедува безбедно игри средина за децата на оградата.Заштитете го вашето бебе и домашни миленици безбедно☞☞Нашата продавница има различни стилови на безбедност на мрежи на чекање за вас да се купат. ★дете Заштитна нето умерена мекост, не е лесно да бледнее, не се плаши од ветер и дожд, долг животен век, носивоста и до 300 килограми, повеќе издржлив, лесен за инсталација и лесен за расклопување сместите удобно.Ако имате било какви други прашања, ве молиме испратете и-мејл на " контактирајте со нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор☜☜БЕЗБЕДНОСТ TIP1.Поради различни средина и светлина интензитет кога правите фотографии, безбедносна мрежа може да биде некои хроматските аберации, но во разумен range2.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди