.

.

New
Teeburon Rachelle Пониски бар-код Налепница на Пакувањето x4 6x4

Teeburon Rachelle Пониски бар-код Налепница на Пакувањето x4 6x4

DEN 739.20

Количина на стоки
Достапно

Налепница Со Teeburon.Лесен за употреба, едноставно кора и се применува.Изработен од винил.Одлично за подарок идеја и 100% гаранција за квалитет.Мерки 6 x 4 инчи.Ако ви се допаѓа Rachelle Пониски Баркод налепници, и сакате да ги красат, вашиот автомобил, вашата канцеларија, вашиот велосипед, ја вашата врата, или на било кое место со нив, тогаш нашата Rachelle Пониски Баркод налепници се совршени за вас.Дигитално печатени отпорни на винил, тие доаѓаат во пакети од 4 единици.Едноставно тргни ги исклучи и држи ги насекаде каде што сакате.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди