.

.

New
Дрвени Cremation Urn Cremation Urns за Човечка Пепел,Дрво на Животот на Возрасните Дрвена Кутија,Резба Изработка на Дрво Тегла за Човечка Пепел, Возрасни Големи Cremation Urns, Funer

Дрвени Cremation Urn Cremation Urns за Човечка Пепел,Дрво на Животот на Возрасните Дрвена Кутија,Резба Изработка

DEN 772.80

Количина на стоки
Достапно

Делумно се усвојува античките tenon-и-mortise структура процес,структура не е само ригорозни и фирма,но, исто така, има декоративни ефекти и ликовни ефекти.Не само што се прилагодат на погребување,но, исто така, се прилагодува да ги красат,отпорност на корозија,оксидација отпор.Материјал : Злато жица Nanmu chinensis има висока отпорност на корозија,можат да бидат закопани во земјата за илјадници години без да изгние,и има фина текстура и не е лесно да се деформира.Не само што се прилагодат на погребување,но, исто така, се прилагодува да ги красат,отпорност на корозија,оксидација отпор.Не постои подобар начин да се сетам на некој близок кој има положено за отколку со убава cremation urn за нивната пепел.Само urn знае последните топлина на донесување душата,пепел влажни со солзи.Име : Дрвен Пепел box Material : wood Size : 38x25x25 cm Craft : рачно изработени craft Product карактеристики : личноста,заштита на животната средина,дарежлив,natural Use : Место во спалната соба,го закопаат во домот и многу повеќе начин.Функција : отпорност на Корозија,Инсекти-доказ,оксидација resistance The дрво е мека и меки,текстурата е во ред и smooth一一一一☆一一一一一一[За услуга]☆Ние си имаме свој тим за да се гарантира квалитетот на нашите производи.☆Со силна куповна моќ,можете да користите повеќе удобен и различни производи.☆Ние се гарантира најдобра цена од фабрика до потрошувачот.☆Ако имате било какви проблеми при користење,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди