.

.

New
UXZDX Нордиските Стил Сон Catcher Ѕид Виси Ресни рачно изработени Tassels Pendant Dreamcatcher за Стан Девојка Спална соба Декорација

UXZDX Нордиските Стил Сон Catcher Ѕид Виси Ресни рачно изработени Tassels Pendant Dreamcatcher за Стан Девојка

DEN 2335.20

Количина на стоки
Достапно

1. Најдобри желби : Dreamcatchers може да се вози далеку грди соништа, оставајќи само добри соништа.Тоа е совршен занает подарок за вашите деца, родители, баби и дедовци, пријатели, љубовници или членови на семејството, како што се Б. како роденденски подарок. 2. Еколошки материјали : изработени од природни пердуви, природни дрвени монистра, метал гуми и рачно ткаени памук мрежи. 3. Убаво дизајниран рака декорација : Виси декорација за партиите, boho свадби, спални соби, дневни соби, балкони, ѕидови, прозорци и на отворено.Беж плетени кругови со tassels го направат вашиот живот повеќе славно. 4. Крупните : Голем круг : Ø40 см, должина 100 см, тоа е идеалната големина за внатрешна и надворешна свадба домашна декорација. 5. Рачно изработени дела : целосно собрани од страна на искусни занаетчии.Нема авто-собранието е потребно.Опис : 1. Најдобри желби : Dreamcatchers може да се вози далеку грди соништа, оставајќи само добри соништа.Тоа е совршен занает подарок за вашите деца, родители, баби и дедовци, пријатели, љубовници или членови на семејството, како што се Б. како роденденски подарок.2. Еколошки материјали : изработени од природни пердуви, природни дрвени монистра, метал гуми и рачно ткаени памук мрежи.3. Убаво дизајниран рака декорација : Виси декорација за партиите, boho свадби, спални соби, дневни соби, балкони, ѕидови, прозорци и на отворено.Беж плетени кругови со tassels го направат вашиот живот повеќе славно.4. Крупните : Голем круг : Ø40 см, должина 100 см, тоа е идеалната големина за внатрешна и надворешна свадба домашна декорација.5. Рачно изработени дела : целосно собрани од страна на искусни занаетчии.Нема авто-собранието е потребно.спецификација : 1. Име на производ : Магазин Сон Нето MS01622. Изработка : чисто handmade3. Материјал : tassels, коноп јаже, железо прстен, дрвени beads4. Боја : види picture5.Стил : Мали fresh6. Големина : види picture Package листа : 1 * Продавница Сон Net Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Идеален како подароци, бидејќи тие се спакувани во исклучителна пакување, што ги прави многу погодна како подароци.

Карактеристики на понудата

1. Product Name:
Shop Dream Net MS0162
2. Workmanship:
purely handmade
3. Material:
tassels, hemp rope, iron ring, wooden beads
4. Color:
see picture
5.Style:
Small fresh
6. Size:
see picture
Package list:
1 * Shop Dream Net :
Only the above package content, other products are not included. :
Note:
Light shooting and different displays may cause the color of the item in the picture a little different from the real thing. The measurement allowed error is +/- 1-3cm.
Ideal as gifts, because they are packed in exquisite packaging, making them very suitable as gifts. :
Неодамнешно

Слични понуди