.

.

New
Џеб Wifi Проектор Мини HD DLP Батеријата Поддршка за 1080P Airplay 3D, Мали Безжичен Пренослив Пико LED Проекторот со Вграден Звучник Авто Корекција HDMI USB за домашно Кино Игри Фи?

Џеб Wifi Проектор Мини HD DLP Батеријата Поддршка за 1080P Airplay 3D, Мали Безжичен Пренослив Пико LED Проекторот

DEN 8160.00

Количина на стоки
Достапно

Лизгачки покрие дизајн обезбедува поклопецот на леќите никогаш не се изгубени и лесен за употреба.Contrast Ratio : 7000 : 1.Поддршка 1920x1080, HD 1080p.Повеќе, тоа исто така може да биде моќ банка за полнење на мобилни телефони.Нашите безжична проектор надградби водење меморија, така што тој процес податоци за сликата со најголемата брзина што на екранот екипа без буферирање, се обезбеди рамномерност на проекција и да се обезбеди врвен гледање искуство.Тип : DLP Projector Display чип : 0.98 lbs), идеален за фамилија/отворено/кампување/travel/свадба партија употреба.78 Милиони бои, исто така, помагаат да се подобри бојата точност во темни слики, што резултира со квалитет на слика што е природно, поблиску до реалниот живот.Донесува напредни high-definition екранот и 3600 lumens LED прозрачна ефикасност, поддржува различни 1080p/720p видео, присутни јасна и светла слики во сите сцени.Вграден-во 8400m Ah батерија, може да работи непрекинато до 120 минути кога целосно наполнета, и да играат целосна филмот сам.2" DMD RGB-LEDDLP технологија,надградени DMD chip Brightness : 3600 Lumen Support 1920x1080, HD 1080p Contrast Сооднос : 7000 : 1.Нема потреба за било кабли, безжични споделување на паметен телефон/таблет компјутер/ Лаптоп содржина.Обезбедува висок контраст размер од 7000 : 1, NTSC избор на бои ≥120%, со што повеќе брилијантен и живописни слика.Тип : DLP Проектор.Поврзете го вашиот Blu-ray/DVD плеер, ТВ Кутија, PS5/4/3, X-Box, PC/Лаптоп, Roku, Оган Стап, Apple TV, паметен Телефон/Таблет, Говорникот/слушалки порта.Само да се стави на DLP-Линк 3 D очила (не се вклучени) и приватен 3 D театар без да остават дома.Поврзете го ТВ стап со HDMI интерфејсот да уживаат во голем филмови онлајн.Осветленост : 3600 Лумен.Авто ±50° вертикална камен-темелник/image флип, автоматско прилагодување на неправилни слики. [Прекрасен 3 D Кино] Овој џеб проектор поддржува 3 D технологија и е силно компатибилен со до & долу/side-by-side 3 D видео клипови/слики/игри.[Мини Големина DLP Проектор] DLP технологија има повеќе компактно оптички структура, мал и лесен, погоден за носење околу (6.Екранот чип : 0.DLP технологија,надградени DMD чип. [Преносни и Лесен-за-користење Дизајн] Во прилог на безжично поврзување на уреди, ние исто така може да се елиминира потребата за да го поврзете кабелот за напојување цело време.Иако ова видео проектор со 7000 : 1 динамичен контраст размер и 16.Во прилог на ова, дигитални видео проектор има вграден-во Hi-Fi звучници со СРС мулти-канален систем, кој може да обезбеди подобро стерео опкружувачки звук кој уживајте во извонредно убава искуство на вистински филмски свет.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди