.

.

New
ZLDGYG Синтетички Долга Права Брановидна Перики со Beret Шапка Моден Зимски Капа Коса Перика Екстензии за Коса

ZLDGYG Синтетички Долга Права Брановидна Перики со Beret Шапка Моден Зимски Капа Коса Перика Екстензии за Коса

DEN 2364.00

Количина на стоки
Достапно

Боја класификација : Чоколадо.Избрана свилен вистинска човечка коса : изберете мазна вистинска девојка коса, мека и сјајна, издржливи.Мат високи-температура свила материјал : не-рефлективен или сјајна, природни и реални, да се спореди со вистинска човечка коса.Шапка и коса : невидливи конекција, lifelike, природни и смирувачко носи искуство.Погоден за разни лице форми : дизајн на шапка може да го менува лицето форма и покривање на челото.Боја класификација : chocolate Hair материјал : висока температура wire Wig фризура : долга кадрава hair Features : стилски personality Featured свилен вистинска човечка коса : изберете мазна вистинска девојка коса, мека и сјајна, издржливи.Мат високи-температура свила материјал : не-рефлективен или сјајна, природни и реални, да се спореди со вистинска човечка коса.Шапка и коса : невидливи конекција, lifelike, природни и смирувачко носи искуство.Погоден за разни лице форми : дизајн на шапка може да го менува лицето форма и покривање на челото.*Answer : ___________________________ Note : Мат високи-температура свила не може да биде обоена.Пакетот вклучува : 1pcs шапка wig Note : Бидејќи различни компјутери екранот бои на различни начини, вистински проект боја може да биде малку поинаков од сликата погоре.ви благодариме за разбирањето。.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди