.

.

New
Минесота Државниот Сценографијата Зелена Нов Удар Стакло

Минесота Државниот Сценографијата Зелена Нов Удар Стакло

DEN 226.80

Количина на стоки
Достапно

5x6cm стил шут стакло.Мерки 2.25" високи и 1.8" во дијаметар.Сувенир од Минесота.Го прави голем дар или убав колекторот е објект.Тука е многу ретки и тешко да се најде сувенири колекционерски shot чаша од Минесота.Тоа е 5x6cm стил shot чаша за мерење 2.25" високи и 1.8" во дијаметар.Тој опишува голем број на сценографијата се најде во оваа убава држава.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди