.

.

New
meidongg Активен Бучава Поништување на Слушалки со Bluetooth Слушалки Безжични Слушалки со Текот на Уво Вграден Микрофон Длабок Бас, 30 Часови за TravelWorkTVComputerCellphone (Виолетова)

meidongg Активен Бучава Поништување на Слушалки со Bluetooth Слушалки Безжични Слушалки со Текот на Уво Вграден

DEN 1439.76

Количина на стоки
Достапно

Професионални Активен Бучава Поништување (АНГ) Технологија.Неверојатна Звук со Apt X Hi-Fi Технологија.Висок квалитет на Вграден Микрофон и Bluetooth 5.0. Професионална Протеини Earpad и Количка за Дизајн.Одлична Изведба. 30 часа изведба.Вграден-во 800m Ah батеријата нема да дозволите вашиот слушалки' исклучување.Активен Бучава Поништување на технологија.Значително намалување на шумот за да патуваат, работат и каде било во меѓувреме.Напредни активни намалување на шумот технологија quells авион кабината бучава, град во сообраќајот или зафатени за статистика, го прави да се фокусираат на она што сакате да слушнете, уживајте во вашата музика, филмови и видео записи.На отстранување на бучава функција може да работи добро и во жица и безжични режим.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди