.

.

New
Dozesheep Акварел Peony Цвет Ѕид Оркестарот Цвет Ѕид Налепници Отстранлив Цветни Тапети, Шарени Зголеми Ѕид Decals Кора и се Држи Цвет Ѕид Уметност Мурали Флорални Зголеми Ц?

Dozesheep Акварел Peony Цвет Ѕид Оркестарот Цвет Ѕид Налепници Отстранлив Цветни Тапети, Шарени Зголеми Ѕид

DEN 239.52

Количина на стоки
Достапно

ПРОИЗВОД ГОЛЕМИНА : 1 парче на тропски растенија ѕид налепници, Typesetting големина:11.8 "*35.4 " ( 30 cm * 90 cm ) *2 парчиња.заврши големина : 37.4 "* 22" (95 см * 56 cm ).ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : зелено растение позадината е изработена од еко-пријателски ПВЦ материјал, не-токсични.Тие се еколошки и лесно да се чисти, се отстранува и водоотпорен.КРЕАТИВНИ & УНИКАТЕН : Можете слободно да се комбинираат акварел свежо растението е ѕидни постери во голем број на форми за да ги задоволат своите потреби.ЛЕСНО ДА ЛУПАМ И се ДРЖИ : Нашите зелени лисја ѕид уметност мурали се однесува на било мазна површина лесно да ја декорирате вашиот дом.И кора од далеку лесно за брзо repositioning без да остават зад себе било леплива остатоци, што ја минимизира штетата да ѕидови.СОВРШЕН ПОДАРОК : тропски растенија ѕид оркестарот може да послужи како убави подароци за вашите пријатели и членови на семејството, тие може да се држи на било каква мазна и чиста површина, како што се стакло, рамниот ѕид, и кабинет, итн.Тоа може да се примени за да се игра соба, спална соба, playroom, дневна соба, и расадник, итн.Тие не се само стил бустер да дом, но, исто така одлична за учење на материјал за деца.кој може да го зајакне односот помеѓу членовите на семејството и развој на децата е во рацете на способност.Тропски Ѕид Decals Дланка Позадина за Детска Соба Џунглата Ѕид Decals Кора и се Држи Позадина Девојки Соба Monstera Декор Природни Зелени Растенија Ѕид Налепници Ѕидни Декорации за Дневна Соба Расадник.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди