.

.

New
Микро SATA Кабли SFF-8639 68 Пин У 2 Кабел за Продолжување Кабел - 2 Метри

Микро SATA Кабли SFF-8639 68 Пин У 2 Кабел за Продолжување Кабел - 2 Метри

DEN 1890.00

Количина на стоки
Достапно

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Оваа SFF8639 машки да се женски продолжување кабелот е 2 Метри во должина.Микро SATA Кабли PN# SFF-1137-2М.Автентични само ако се продаваат од страна на Микро SATA Кабли.Категории : Кабли, се Вози Адаптери, се Вози Конвертори, САС & Мини САС, SATA Кабли, В 2 SFF-8639 Адаптери, В 2 SFF-8639 Кабли, В 2 SFF-8639 Кабли.Опис Оваа SFF8639 машки да се женски продолжување кабелот е 2 Метри во должина.Микро SATA Кабли PN# SFF-1137-2М.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди