.

.

New
Сали Хансен на Комплетна Нега 7-N-1 Помине Третман Јасно 0.45 Унца (13.3 ml) (6 Парчиња)

Сали Хансен на Комплетна Нега 7-N-1 Помине Третман Јасно 0.45 Унца (13.3 ml) (6 Парчиња)

DEN 136.32

Количина на стоки
Достапно

Седум е вашиот нов среќен број!Сали Хансен на Комплетна Нега 7-во-1 Помине Третман е сите-во-едно основата и врвот грб, раст, strengthener, риџ-додатен, осветлување, и ултра-навлажнувачки помине грижа.Добие посилен, поздрав изглед на ноктите во само 3 дена!Кога сакате да им помогне на обновување сува, кршливи нокти, се сврти кон Комплетна Нега 7-во-1 Помине Третман.Нашите патентирана формула е комбинација на Масло од Авокадо, Морска Сол, Екстракт од Калинка и Калциум за да им помогне на враќање на ноктите' сила, влага и природна светлина.Како основа грб, се применува еден грб да голи ноктите.Или да ја користите како долго носи на врвот грб со примена текот на ноктите боја.Вашите нокти може да имате сето тоа, со Сали Хансен на Комплетна Нега 7-во-1 Помине Третман!Чекор во вашиот always-on салон.Не menu (мени).Нема правила.Америка е #1 помине бренд, Сали Хансен ја става моќта на само-направени убавина во ваши раце, со салон за убавина-тестирани решенија и on-тренд бои.Боја : 45099 Комплетна Нега 7 во 1. Пол : Унисекс.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди