.

.

New
Yifely Браун Тули Шема Tabletop Заштита на Хартија Кора & Држи Дома Ѕид Налепница 17.7 инчен од 9.8 Нозе

Yifely Браун Тули Шема Tabletop Заштита на Хартија Кора & Држи Дома Ѕид Налепница 17.7 инчен од 9.8 Нозе

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

Ве молиме да се забележи. Мерење на површината за да се покријат.Доколку купите повеќе од два предмети, ние може да пакет на вашата цел во ЕДНА РОЛНА со toal должина ќе нареди заедно во една парцела. Набори и воздушни меурчиња може да се отстрани со примена на светлина притисок од центарот на рабовите.Упатство За Употреба : 1.А симпатична мебел и додатоци за вашата дневна дома живот.Купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја разлика.Но Америка склад уште испрати одделни се тркалаат.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди