.

.

New
YUEND за Семејството Банкети Свадби Партии Ресторан во Јапонија Сакура Цвет Кран Уметност Ретро Табела Лен Печати Вечери Крпа Салфетки

YUEND за Семејството Банкети Свадби Партии Ресторан во Јапонија Сакура Цвет Кран Уметност Ретро Табела Лен Печати

DEN 1274.40

Количина на стоки
Достапно

Полиестер.Димензии : 20 х 20 инчи (50.5 x 50.5 cm).Салфетка Материјал : Полиестер (Сатен Праска И Кожата).На салфетка има сјајна сатен површина, светли бои за печатење, и 6mm набори се нежни и убави.Наместо на хартија за крпи, тоа може да се користи постојано и е повеќе еколошки.Препорачливо е да се мијат со ладна вода, не кајгана.Ние обезбедуваме DIY прилагодено услуга, ако имате омилена слика, ве молиме да ни ме.Погоден за јадење маси, кафулиња, ресторани, свадби, свиткување, затворен и отворен излети и повеќе, додавајќи убавината на вашата трпезариска животната средина!Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, производот може да имаат мала боја разлика.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања, чест ни е да ви послужи.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди