.

.

New
Samsung Галакси S20 FE 5G Случај, SATURCASE Премиум СТП Кожа Флип Круг Магнет Паричникот Стојат Картичка Слотови Заштитни Случај се Покрива со Рака на Рака за Samsung Галакси S20 FE 5G

Samsung Галакси S20 FE 5G Случај, SATURCASE Премиум СТП Кожа Флип Круг Магнет Паричникот Стојат Картичка Слотови

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

Случајот е посебно дизајниран за Samsung Галакси S20 FE 5 G, совршено го заштитите вашиот телефон.Синтетички кожа магнетни случај со прекрасен чувство на допир.Точни мека TPU силикони внатрешна обвивка, држете го телефонот совршено.Паричникот дизајн, со слотови за картичка и пари.Лесно да се претвори да биде поддршка за гледање на видеа.Лесно пристап до сите копчиња, камера и сите функции на вашиот телефон.Слободна рака на рака, многу подвижни.Заштита на вашиот телефон од гребење, отпечатоци од прсти и испакнатините, одржување на вашиот телефон како-нова состојба.Samsung Галакси S20 FE 5 G Случај Лесно пристап до сите функции Погодно за да пристапите и да се отстрани Пакет се вклучени : 1 X phone случај.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди