.

.

New
Персоналните Жолто Овошје Лимон Фрлиле Ќебе Обичај Бебе бебе соба Swaddling Ќебиња за Момче Девојка Роденден Бебе Туш Кучиња или домашни Миленици Подароци 30x40inch

Персоналните Жолто Овошје Лимон Фрлиле Ќебе Обичај Бебе бебе соба Swaddling Ќебиња за Момче Девојка Роденден

DEN 1036.80

Количина на стоки
Достапно

[Димензии] : 30(W)x40(L)инчи. [Персоналните Ќебе Подарок] : Прилагодено вашиот личен ќебиња со името текст како подароци за разни фестивали, како на пример, свадба, годишнина, роденден, бебе туш, церемонијата, Денот на Таткото, на Мајката Ден, Божиќ и за денот на Благодарноста.Ова е идеален подарок за семејството, љубовници и пријатели,заврши себе си во овој и сметаат дека тоа е грешка прегратка. [Висок Квалитет Руно Материјал] : Сите наши сопствени ќебиња се направени од мека висок квалитет руно материјал.Обезбедува максимална удобност и одлична боја за печатење.Печатење ефектот е долготраен и не избледуваат, па можете да нарачате со доверба. [Мулти-сцена Користете] : Може да се користи за дома ќебиња, отворено патување, бебе ќебиња, деца ќебиња, возрасни ќебиња, троседот ќебиња, кревет ќебиња, итн. [Машина Перат] : Измијте се со ладна вода и потоа или нека се исуши без топлина.Микрофибер суши брзо и тоа ќе fluffier отколку пред тоа.Бојата нема да избледи и после многу мие.Зошто да се Избере Нашата Продавница : XOZOTY посветен на дизајнирање исклучителна предмети за домаќинството и за обезбедување на клиентите со квалитет на производите.Совршен Подарок : Персоналните спомен ќебиња, совршен спомен подароци за семејството и пријателите, или моменти заробени од страна на специјални настани за кои сакате да се одбележат.Можете да испратени како Мајка¡s Ден,Татко¡s Ден,birthday (Роденден), ноќта на Вештерките,Денот на Благодарноста,Божиќ,Денот на Вљубените подароци.Метод : лесно Можете да се прилагодите на ќебе преку слики на вашиот телефон, компјутер, Facebook или Instagram.Тема : Употреба на најновите печатење како и високо-квалитетни материјали.Направи вашиот сопствен ќебе светли бои нема да исчезне.Високо-квалитетни материјали не ќе пилула.Реалниот ефект може да се направи сте 100% задоволни.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди