.

.

New
Teeburon Марфи бар-код Налепница на Пакувањето x4 6x4

Teeburon Марфи бар-код Налепница на Пакувањето x4 6x4

DEN 590.40

Количина на стоки
Достапно

Налепница Со Teeburon.Лесен за употреба, едноставно кора и се применува.Изработен од винил.Одлично за подарок идеја и 100% гаранција за квалитет.Мерки 6 x 4 инчи.Ако ви се допаѓа Марфи Баркод налепници, и сакате да ги красат, вашиот автомобил, вашата канцеларија, вашиот велосипед, ја вашата врата, или на било кое место со нив, тогаш нашата Марфи Баркод налепници се совршени за вас.Дигитално печатени отпорни на винил, тие доаѓаат во пакети од 4 единици.Едноставно тргни ги исклучи и држи ги насекаде каде што сакате.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди