.

.

New
CERTICABLE Нова Технологија 100 FT CAT8 МАЧКА-8 Заштитените Бакар Кабел 10GB 10 GIGABIT ETHERNET RJ45-RJ45 КОНЕКТОРИ

CERTICABLE Нова Технологија 100 FT CAT8 МАЧКА-8 Заштитените Бакар Кабел 10GB 10 GIGABIT ETHERNET RJ45-RJ45 КОНЕКТОРИ

DEN 1461.60

Количина на стоки
Достапно

100 FT ДОЛГО.БОЈА СИВА.ОВОЈ ОГЛАС Е ЗА МАЧКА 8 СО RJ45 КОНЕКТОРИ НА ТОА.ОВИЕ СЕ ДВОЈНО ЗАШТИТЕНИТЕ!!!.СОСЕМА НОВА ТЕХНОЛОГИЈА НАЈНОВИТЕ И НАЈГОЛЕМА МРЕЖАТА КАБЕЛ Е ДОСТАПНА ДЕНЕС ТУКА!ОГРАНИЧЕНА ПОНУДА - СЕ ДОДЕКА ИМАМЕ СОСЕМА НОВ МАЧКА-8 ТЕХНОЛОГИЈА 100 FT СО RJ45-RJ45 КОНЕКТОРИ ОВА Е КАБЕЛОТ Е со СИВА БОЈА МОЖЕ МАЛКУ да се РАЗЛИКУВААТ, ПОНЕКОГАШ СВЕТЛО СИВА, РЕЧИСИ БЕЛА Категорија-8 10 Gigabit најголемиот Дел Кабел, 4 Пар / 8 Диригент SSTP, Со вкупен Калај-Бакарна Плетенка, 22 AWG Солидна Голи Бакар Диригент, Сива-ПВЦ Јакна, 200 метри во серпентина.Секој Пар е Фолија Заштитени, 4 Пар ТЦ Плетенка Заштитени, 150, 22 AWG 8/C Солидна Голи Бакар, (УЛ/ETL).

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди