.

.

New
LITINGT Филтер Елементот Вода Филтер, Тапа Филтер-Преносни Инсталација Вода Филтер за Стандард Универзална Интерфејс - со Филтер Вметнете Пред Филтер за Вода Прочисту

LITINGT Филтер Елементот Вода Филтер, Тапа Филтер-Преносни Инсталација Вода Филтер за Стандард Универзална Интерфејс

DEN 1814.40

Количина на стоки
Достапно

Филтерот елемент може да се чистат : донесува монтажни дизајн, Користете sandpaper да се исчисти жолта нечистотија на површината, Можете да го отстраните некоја заштитна фолија на филтерот елемент пред употреба.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди