.

.

New
Wilmad-LabGlass LG-4558-206 Хроматографија Капа Адаптер, 4 Колона I. D., Приклучок 75/50

Wilmad-LabGlass LG-4558-206 Хроматографија Капа Адаптер, 4 Колона I. D., Приклучок 75/50

DEN 828.00

Количина на стоки
Достапно

4" Колона внатрешен дијаметар. 75/50 Стандард tapper заеднички.LG-4558 Капа Адаптер за Колоната Дел.Се користи на врвот на LG-4552 хроматографија колона делови, овие borosilicate стакло капа адаптери се поврзуваат со стеги (LG-4661) – се продава одделно.Научниците се потпираат на експертиза и уметнички вештини на Wilmad-Lab Glass' инженери и стакло специјалисти за производство на NMR и EPR потрошен материјал и лабораториско стакло од највисок квалитет.Користи секојдневно во академијата, здравството и во хемиската индустрија, нафта и други индустриски апликации, Wilmad нуди 7000+ објекти како дел од нивната стандардна каталог, како и сопствени измислица за индивидуални стакло, стакло поправка на услуги и OEM стаклени делови.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди