.

.

New
SPNEC Двоен Слој Зимски Капи за Жените Топло Крзно Плетени Капа Шапка Шамија Beanies

SPNEC Двоен Слој Зимски Капи за Жените Топло Крзно Плетени Капа Шапка Шамија Beanies

DEN 2966.40

Количина на стоки
Достапно

Крзно,Кадифе.На плетени ткаенини се чувствува мека и не пирсинг.Додадете сомот и да се згусне, двојно-layer топлина, поправка на лицето и изгледа потенка, заштита на вратот и да го задржи топло.Густа пената, ветрот и уво заштита, се задржи топло од студено.Таписерии изработка, мека и не е лесно да се фрли на косата.Лесно да управуваат, не е лесно да се pilling.Име : волнени cap Fabric : Velvet Applicable сезона : есен и winter The плетени ткаенини се чувствува мека и не пирсинг.Додадете сомот и да се згусне, двојно-layer топлина, поправка на лицето и изгледа потенка, заштита на вратот и да го задржи топло.Густа пената, ветрот и уво заштита, се задржи топло од студено.Таписерии изработка, мека и не е лесно да се фрли на косата.Лесно да управуваат, не е лесно да се pilling.Еластичен beanie да одговара девојки и женска глава дебелина средни до големи.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди