.

.

New
HMKGKJ Целосно Затворен Мачки Отпадоци Кутија Трајни Масти Мачки Тоалет Миленици Отпадоци Слив Песокот Добра Цврстина Поздравниот Доказ Голема Големина Измет Лента

HMKGKJ Целосно Затворен Мачки Отпадоци Кутија Трајни Масти Мачки Тоалет Миленици Отпадоци Слив Песокот Добра

DEN 16838.16

Количина на стоки
Достапно

Изработени од еколошки PP, безбеден за вашето домашно милениче.Мачките отпадоци кутија е дизајнирана да понуди мачките многу простор и брз пристап.Креативни нови мачки тоалет, Целосно ограден дизајн, спречува мачки отпадоци јавните, deodorant, монтажни и лесно да се чисти,погодно за вас.Целосно затворен голем простор дизајн, не грижи за масти мачки.Големина : 50x39x38cm.Изработени од еколошки PP, безбеден за вашето домашно милениче.Мачките отпадоци кутија е дизајнирана да понуди мачките многу простор и брз пристап.Креативни нови мачки тоалет, Целосно ограден дизајн, спречува мачки отпадоци јавните, deodorant, монтажни и лесно да се чисти,погодно за вас.Целосно затворен голем простор дизајн, не грижи за масти мачки.Големина : 50x39x38cm.СПЕЦИФИКАЦИИ:Големина : 50x39x38cm Type : мачки toiletsuitable за : Големи cats Feature1 : Мачки отпадоци tray Feature2 : Отпадоци cats Feature3 : Затворена песокот cats Feature4 : тоалет за cats Feature5 : Мачки supplies Package се Вклучени : 1* Мачки Toilet If имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.Применливи предмети : животински измет.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди