.

.

New
Puloru Деца Бебе Девојка Кавга Romper Едно Парче Памук, Лен Трепет Ракав Цврст Bodysuit Jumpsuit

Puloru Деца Бебе Девојка Кавга Romper Едно Парче Памук, Лен Трепет Ракав Цврст Bodysuit Jumpsuit

DEN 155.76

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Материјал : Памук мешавина, мека и comfortabe ткаенина, пријателски бебе кожата.Функција : Новородено бебе девојка bodysuit, кавга, трепет ракав, backless оглавник playsuit, шорцеви jumpsuit.Одлично за обичните, секојдневни носат, playwear, homewear, роденден, туш, на отворено, спиење, одмор, забава или photoshoot.Погоден 6-12 месеци / 12-24 месеци / бебе бебе девојка romper и 2-3 години / 3-4 години, малку деца девојка, исто така подарок за вашата девојка / ќерка / сестра / внука.Она што Ќе Добиете : 1 x Romper.Памук мешавина материјал.Кавга Romperполовината & ракав.Симпатична Bodysuit-долго & кратки ракави. 0 до 24 месеци / од 2 до 5 години.Добро за цела сезона.Повик / секојдневно носење / преземе фотографија.Памук мешавина материјал Кавга Romperполовината & ракав Симпатична Bodysuit-долго & кратки ракави. 0 до 24 месеци / 2-5 years Good за сите season Casual / секојдневно носење / преземе фотографија.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди