.

.

New
Мермер-Galaxy-A72-Случај, Галакси-A72-Мермер-Слатко-Поклопец, Галакси A72 Случаи за Жени со Калено Стакло Екран Заштитник Премиум Јасна-Мека-TPU Ултра Јасно Анти-Нула за Гала

Мермер-Galaxy-A72-Случај, Галакси-A72-Мермер-Слатко-Поклопец, Галакси A72 Случаи за Жени со Калено Стакло Екран

DEN 691.20

Количина на стоки
Достапно

Samsung Галакси A72 Случај,Samsung Галакси A72 само компатибилни со Samsung Galaxy A72,Samsung Галакси A72 2021 објавени.Samsung Галакси A72 Случај,Samsung Галакси A72 Симпатична Случај,Samsung Галакси A72 tpu Случај направени од страна на германскиот увезени највисок квалитет TPU материјал.Секогаш имајте чиста и мека.Отпорни на шок, солза, нула, се лизга и прашина акумулација, трајни и јасно, совршено фитинг покажува мода убавина на оригиналниот моден дизајн боја на Samsung Galaxy A72. На високо-одделение TPU мека лушпа јасно како кристал, flaunts оригиналниот Samsung Galaxy A72 (2021) дизајн.Пакет со 1 x Калено Стакло Екран Заштитник. [Неверојатно удобен зафат] : Мека и еластична ќе не боли вашата нова Samsung Галакси A72, тоа е лесно да се инсталира и да ги отстраните.И донесе супер удобноста на вашата дланка, лесно одржување на Галакси A72 без мрсна и да нема притисок. [Одржување на Тенок] : Само 0.05 инчен, 0.65 оз.Ултра тенок и не додадете какви било дополнителни дел на телефонот.Еден од најтенкиот и најлесниот јасен случај за Samsung Галакси A72. Тоа обезбедува вашиот Галаксија A72 лесен, лесен и удобен за работа и за одмор и време.Samsung Галакси A72 Ултра Јасно TPU Случај за Samsung Галакси A72 Released.-Главни Карактеристики : *1. Галакси A72 Заштита Случај : Shockproof, анти-капка, анти-нула, и ефикасно да го заштити вашиот Галаксија A72 безбедност*2. Ултра-тенки & лесна : 2oz/58g. 1/2 инчи/12 mm дебелината.*3. Лесно да се прибере и полетување, оваа Галакси A72 tpu случај карактеристики издржливост, флексибилност, мазност и анти-yellowing. *4. Камерата Заштита : На предната и задната страна на Samsung Galaxy A72 јасен случај се дизајнирани да бидат 0.05 во повисока од уредот.Поставените работ и усна исто така не ја зголемува триењето на површина и да не се лизга но, исто така, даваат двојно заштита на леќите на камерата.*5.100% пристап до аудио/молња пристаништа,јачина на звук/копче копчиња, Нула жртва.*6. Нема проблем за безжично полнење за Samsung Галакси A72 со ова, Samsung Галакси A72 тенок случај на.*7.ПРЕМИУМ СТАКЛО ЕКРАН ЗАШТИТНИК:го Штити вашиот Samsung Галакси A72 екранот против рушењето, гребење и удари.Карактеристики HD јасност, 3 D-допир поддршка, oleophobic и анти-отпечатоци слој, 9 H цврстина за максимална заштита, да се загрози-доказ.Забелешки : -Препорачуваме да користите оригинални полнење кабел и слушалка.-Со 1*Калено Стакло Екран Заштитник.-Компатибилен со Samsung Galaxy A72 само (стандардна големина модели).

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди