.

.

New
Bobbi Шеф Премија Влакна На Косата Ну Locs 14 (1)

Bobbi Шеф Премија Влакна На Косата Ну Locs 14 (1)

DEN 1533.60

Количина на стоки
Достапно

Американски Корени Плетенка Колекција Ну Locs 14" (1 Пакет).Капчиња Interlocking, Пред Направи Јамка, Рачно Изработени.Рачно Изработени Заврши, Капчиња Interlocking, Пред направи Јамка, Природна Текстура, Одлична Топла Вода, Поставување.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди