.

.

New
Бебе Девојка Прв Роденден Се Облекуваат Едно Парче Ракави Кавга Чипка Отворени Врати Роденден Romper Принцеза Се Облекуваат Bodysuit

Бебе Девојка Прв Роденден Се Облекуваат Едно Парче Ракави Кавга Чипка Отворени Врати Роденден Romper Принцеза

DEN 95.76

Количина на стоки
Достапно

Drawstring затворање. 【Материјал】Памук мешавина, на bodysuit е мек и удобен, ткаенина е пријателски за бебешка кожа, добра идеја за што да се избере како вашето бебе бебе девојка romper принцеза фустан, бебе бебе девојка пролет лето облека облека во едно парче. 【Големина】Погоден за 3-6 Месеци, 6-9 Месеци 9-12 Месеци, 12-18 Месеци, 18-24 Месеци деца бебе бебе девојка пролет лето секојдневен облека облека.Ве молиме погледнете го Големината на Табелата за да бидете сигурни дека да се избере соодветна големина пред да се направи нарачка. 【Функција】Деца бебе девојка romper принцеза фустан, а без ракави чипка "еден" писмо за печатење отворете назад рака чипка-up romper фустан bodysuit, со tulle мрежа туту здолниште околу својата половината, симпатична здолниште облека за бебе девојки, бебе девојка туту здолниште облека. 【Прилики】Соодветно како дете доенче бебе девојка роденден romper фустан, секојдневно носење, партија носат, вечера носат, роденден топката, фотографија облека, совршен роденденски подарок или бебе туш подарок за бебе девојка, внука, внука. 【Пакет Содржина】1 компјутер бебе девојка romper фустан.Добредојдовте во мојата продавница, Ние нудиме висок квалитет и ниска цена на производи на нашите драги клиенти во секое време.Ние мора внимателно да се мери големината, така што можете да изберат правото големина за вашата симпатична бебе девојка.Пакет Содржина : 1 компјутер бебе девојка romper фустан Големина на Табелата(cm) Големина 60-Должина 30cm-Биста 29cm-Половината 38cm-Возраст 3-6 Месеци Големина 70-Должина 32cm-Биста 30cm-Половината 39cm-Возраст 6-9 Месеци Големина 80-Должина 34cm-Биста 31cm-Половината 41cm-Возраст 9-12 Месеци Големина 90-Должина 36cm-Биста 32cm-Половината 43cm-Возраст 12-18 Месеци Големина Од 100-Должина 38cm-Биста 33cm-Половината 45см-Возраст 18-24 Месеци Големина на Табелата(инчен) Големина 60-Должина 11.81-Биста 11.42-Половината 14.96-Возраст 3-6 Месеци Големина 70-Должина 12.60-Биста 11.81-Половината 15.35-Возраст 6-9 Месеци Големина 80-Должина 13.39-Биста 12.20-Половината 16.14-Возраст 9-12 Месеци Големина 90-Должина 14.17-Биста 12.60-Половината 16.93-Возраст 12-18 Месеци Големина Од 100-Должина 14.96-Биста 12.99-Половината 17.72-Возраст 18-24 Месеци.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди