.

.

New
Пластични Обука Топки Проток на Воздух, Празен вежбање Дома Отворено Замав Возење Опсег Топки Пракса Опрема (Случаен Боја) - 12 КОМПЈУТЕРИ Пргав Обработени

Пластични Обука Топки Проток на Воздух, Празен вежбање Дома Отворено Замав Возење Опсег Топки Пракса Опрема

DEN 1653.60

Количина на стоки
Достапно

Можете да добиете повеќе ефективна обука во помалку простор од страна на овие обуки топки, дури и за поддршка на секојдневната домашна практика.Овие пракса топки беа специјално дизајниран за да имаат ограничен-лет способност.Пракса топката користи шупливи дизајн, тоа не е лесно да се дент и не е мала тежина.Пластични топки со светла боја за да ги направи лесно да се најде во голем поле, па никогаш не ќе мора да се грижите за губење на нив.Пластични Обука Топки Проток на Воздух, Празен вежбање Дома Отворено Замав Возење Опсег Топки Пракса Опрема (Случаен Боја) - 12 КОМПЈУТЕРИ Пргав Обработуваат.Пракса топката користи шупливи дизајн, тоа не е лесно да се дент и е светлина weight These струење шупливи топчиња се совршени за фул контакт замав practice You може да добие повеќе ефективна обука во помалку простор од страна на овие обуки топки, дури и за поддршка на секојдневната домашна practice These пракса топки беа специјално дизајниран за да имаат ограничен-лет capability Plastic топки со светла боја за да ги направи лесно да се најде во голем поле, па никогаш не ќе мора да се грижите за губење на them Package Including1.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди