.

.

New
Памук Работи Торба Домаќинство Обичен Drawstring Природен Памук Перење Торба За Домашна Употреба (2228cm)

Памук Работи Торба Домаќинство Обичен Drawstring Природен Памук Перење Торба За Домашна Употреба (2228cm)

DEN 155.76

Количина на стоки
Достапно

【Заштита на животната средина】Направени од unbleached природен памук, тоа е долга-трајни и лесни за машина за миење. 【Висок Капацитет】Оваа складирање торба може да се одржи голем број на предмети да ви помогне да го одржите вашиот дом чист и уреден.Ние исто така нудиме различни големини за да изберете од. 【Перење Торба】може да се стави на перење кеса во кошница за да се избегне мирисот на перење кошница, бидејќи валкана облека ќе не допре кошница. 【Drawstring Дизајн】Можеме да користите drawstring за да го затворите торба и да се спречи предмети од на лизгање, кој исто така е пренослив. 【Различни Функции】Оваа домаќинство перење торба е добар помошник за нас да патуваат и камп, и тоа исто така може да дојде во рака, кога се движат.Спецификација : Материјал : Памук Боја : Природна Боја Четири Големина : 10 12cm x / 3.9 x 4.7 инчен 15 x 20cm / 5.9 x 7.9 инчен 22 x 28cm / 8.7 x 11.0 инчен 30 x 40cm / 11.8 x 15.7 инчен (изборен) Производ Тежина : Околу. 15~60g Пакет се Вклучени : 1 x Памук Работи во Чантата.

Карактеристики на понудата

Material:
Cotton
Color:
Natural Color
Four Size:
     10 x 12cm / 3.9 x 4.7inch
                  15 x 20cm / 5.9 x 7.9inch :
                  22 x 28cm / 8.7 x 11.0inch :
                  30 x 40cm / 11.8 x 15.7inch (optional) :
Product Weight:
Approx. 15~60g
Package Included:
1 x Cotton Stuff Bag :
Неодамнешно

Слични понуди