.

.

New
Случај за Мото E 2020 СТП Кожен Паричник Случај Покрие [Стојат Функција] со врвка за околу Рака и [2-Работни] ID&Кредитни Картички Џеб (Сина)

Случај за Мото E 2020 СТП Кожен Паричник Случај Покрие [Стојат Функција] со врвка за околу Рака и [2-Работни]

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

САМО Совршено Дизајниран за Мото E 2020 година. Pls се провери вашиот модел, Погоден за Безжично Полнење.Паричникот случај е опремена со 2 картичка слотови за да ги зачувувате вашите ID Картичка,кредитна картичка,возачка дозвола, како и на паричните џеб која може да ја гарантира безбедноста на вашите пари.Флип случај може да биде целосно затворена и преку магнетна тока,не Ќе се отвори лесно.Овој случај и паричник е направен од Високо-Квалитет СТП кожа која дава мазна текстура, Tassel рака ги исполнува секојдневните потреби ,добра контрола и удобност за вас.Совршен за жените од сите возрасти.На Високо-Квалитетни трајни мека TPU го штити вашиот iphone од тешка капки, гребење и удари.Потпирачот е лесен за читање, филм-гледање, или лицето на време, за Да ослободите ВАШИТЕ РАЦЕ .Точни cutouts за сите копчиња и пристаништа Овозможува лесен пристап до сите порти, копчиња и функции, без да се отстрани случај.Со цел да се води поголема клиент искуство, Ако било кој квалитет на проблеми, Ако имате било квалитетот проблем со нашиот случај, ве молиме да бидат слободни да контакт нашата служба за корисници и да добиете нова замена БЕСПЛАТНО ИЛИ со НАПЛАТА!.За Мото E 2020 паричникот case This висококвалитетна кожа паричникот случај е совршен избор за вас.Силни магнетни затворање ќе се спречи вашиот мобилен телефон, картички и готовина на косата.Има ID прозорец за возачка дозвола, џебови за пари, и три слотови за дебитна или кредитна cards A погоден случај за мажите и жените, девојчињата и момчињата.Топ жито кожа за квалитет, изгледа луксузно, но има конотации.Доаѓа со многу простор за вашите пари и лична Карта!ОДЛИЧЕН ПОДАРОК – Совршен подарок за секој кој се користи за Мото E 2020 година.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди