.

.

New
CYcaibang Леќа Додатоци Силикони Леќа Капа за Xiaomi Yi/GoPro Hero4 / 3+ / 3(Црн) (Боја : Портокал)

CYcaibang Леќа Додатоци Силикони Леќа Капа за Xiaomi Yi/GoPro Hero4 / 3+ / 3(Црн) (Боја : Портокал)

DEN 1975.20

Количина на стоки
Достапно

Оригинален квалитет, квалитетот е загарантирана.Ова е леќа капи за дигитална камера, оригинален квалитет, совршен натпревар, лесно да се инсталира.Силиконски Леќа Капа за Xiaomi Yi / Go Pro Hero4 / 3+ / 3(Црна).Оригинален квалитет, квалитетот е загарантирана.Ова е lcd екран заштитник за дигитална камера, оригинален квалитет, совршен натпревар, лесно да се инсталира.За product1. Силиконски гел заштитна леќа капа 2. Меки и удобни поклопец за вашиот Go Pro камера lens3. Направени од високо-квалитетни и издржливи силикони; Лесна изградба. 4. Шок отпорни и анти-судрат за дополнителна заштита.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди