.

.

New
Nashi цвет парфем келн спреј (унисекс unboxed) принцип на слободен или работа 3.4 оз келн спреј парфем за жени ╋среќен искуство╋

Nashi цвет парфем келн спреј (унисекс unboxed) принцип на слободен или работа 3.4 оз келн спреј парфем за жени

DEN 4331.76

Количина на стоки
Достапно

╋Веќе Malone Nashi Цвет Парфем Од Jo Malone Келн Спреј (Унисекс Unboxed) принцип на слободен или работа 3.4 оз Келн Спреј Парфем за Жени. ╋Толку удобно дека нема смисла на далечина. ╋опишува╋Веќе Malone Nashi Цвет Парфем од Jo Malone, Jo malone nashi цвет парфем успева да биде и мускусен и сладок мирис, сите по еднаш.Отворањето забелешка е лимон, кој веднаш да води кон светла, citrusy акцент.Срцето белешки од круша цвет и роуз се комбинираат со база на бел мошус да се направи овој мирис сакате да ја носат во текот на денот.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди