.

.

New
3M Медицински & Хируршки (n) Micropore Хируршки Бела Лента 1 Х 10 Метри Bx/12

3M Медицински & Хируршки (n) Micropore Хируршки Бела Лента 1 Х 10 Метри Bx/12

DEN 484.80

Количина на стоки
Достапно

Директен. 784672857284. 3 M. 3 M Micropore Лента 1530 На латекс-бесплатно, противалергиски хартиена лента, која е нежна за кожата, а сепак се придржува добро и остава минимална лепило остатоци по отстранување.Економичен, за општа намена, дише хируршки лента.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди