.

.

New
Бебе Сонцето Шапка UPF 50+ Заштита на Деца Лето Кофа Капи Момчиња Девојчиња Плажа Пливаат Базен Игра Sunhat Широк Обод Adjustble Дете Капа

Бебе Сонцето Шапка UPF 50+ Заштита на Деца Лето Кофа Капи Момчиња Девојчиња Плажа Пливаат Базен Игра Sunhat

DEN 263.76

Количина на стоки
Достапно

100% Полиестер.Drawstring затворање.Машина За Миење.ЗАДРЖИ ВАШЕТО ДЕТЕ се БЕЗБЕДНИ во текот на целиот ДЕН ДОЛГО : Нашето бебе пливање капа е тука за да се задржи штетните УВ зраци на сонцето, на оддалеченост од вашето бебе е чувствителна главата благодарение на нејзините ултра-широк обод, UPF 50+ заштита од сонце и мрежа лагер.ПАК СОНЦЕТО ВО ВАШЕТО БЕБЕ Е ПРИЈАТЕЛ : Бидете сигурни дека вашето бебе или дете ужива играјќи во сонцето без никакви ризици!Заштитни 100% полиестер платно ќе го задржи вашето бебе удобен и сигурен!.МОРА да се ИМА КАПА ЗА СЕМЕЈНИ ОДМОРИ : Не остави дома без ваша брза-сува пливаат и сонцето капа за 6-18 месеци стари бебиња!Вашето дете ќе љубов на лесен дизајн и дише ткаенина.Се ПРИЛАГОДИ НА ВАШИТЕ ДЕТСКИТЕ ПОТРЕБИ : Додека другите бебе момче сонцето капи функција нервозни Лепенка, ние одлучивме да се користи прилагодливи drawstring дека врските под брадата, па вашиот капа може да расте со вашето дете!.ДОБИЕТЕ ВАШАТА СОНЦЕТО КОФА ШАПКА 100% РИЗИК : Ако вие или вашиот малку пливач не се 100% воодушевен со вашата симпатична бебе сонцето капа за момчиња и девојки, ние ви ветуваме за издавање на целосна наплата на лице место!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди