.

.

New
MYGBCPJS Бебе Момчиња Девојчиња Памук Нозе Патент Romper Младата Долг Ракав Пижами Спиење и Игра

MYGBCPJS Бебе Момчиња Девојчиња Памук Нозе Патент Romper Младата Долг Ракав Пижами Спиење и Игра

DEN 330.72

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 95% Памук, 5% Spandex.Увезени.Висок квалитет rompers направени од мека памучна ткаенина, удобно и термички да се носат.Двојно zips од глуждот на брадата, погодност за облекување и менување пелени.Симпатична печати на младата jumpsuit со rib бод ракави, да ги задржи вашето бебе топло во ладно време.Пакетот Вклучува : 2x Долг Ракав Памук Патент Jumpsuit. (0 -18 Месеци).Ве молиме Погледнете го големината на табелата за нарачка.Ако изберете големина само со возраста, што не може да се добие точната големина.Карактеристики : Бебе Девојки и Момчиња 2 Пакет Долг Ракав Нозе Патент Romper Soft Памучна Ткаенина и Симпатична Pattern Gender : Бебе Девојки Boys Package се вклучени : 2x Бебе Памук Bodysuit Age : одговара за 0 - 18 месеци baby Gift : Тоа е убав избор, како gift Occasion : Секојдневно, Dressy, Одмор, Забава, Photos Make вашето бебе толку симпатична и кул во summer100% сосема нов & висок quality Notes : 1. Деца на иста возраст може да се разликуваат во висина и тежина.Ве молиме следете ги големината на табелата за да се избере соодветна големина.2. Ако вашето бебе е малку чаби, ве молиме да ги големина поголема. 1 Инч=2.54 см.Ве молиме овозможи 1-3 cm разлика.3. Ве молиме проверете ги детали мерењата пред да нарачате.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди