.

.

New
TCM 9X16X3VG-BX NBR (Buna Гума)/Јаглероден Челик Нафта Печат, ВФ Тип, 0.354 x 0.630 x 0.118

TCM 9X16X3VG-BX NBR (Buna Гума)/Јаглероден Челик Нафта Печат, ВФ Тип, 0.354 x 0.630 x 0.118

DEN 94.56

Количина на стоки
Достапно

Пакет Димензии : 2.5 L x 0.5 H x 2.5 W (инчи).Пакет Тежина : 0.0845 фунти.Земја на Потекло : Тајван, Провинција На Кина.Дел број : 9 X16 X3 VG-BX.Dichtomatik нитрилна еден усна билатерален гума обложени о.г.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди