.

.

New
Карбонски Влакна Автомобил Страна Rearview Огледало Покрие Домување Капи Замена Додатоци За BMW X5M F85 X6M F86

Карбонски Влакна Автомобил Страна Rearview Огледало Покрие Домување Капи Замена Додатоци За BMW X5M F85 X6M

DEN 4752.00

Количина на стоки
Достапно

Карбонски Влакна Огледало Покритие За BMW X5 M F85 X6 M F86. Одговара за левата рака диск.Материјал : Јаглерод Влакна, со Висок квалитет/3 K plain/twill карбонски влакна ткаенини, со Висок сјај/Мет УВ заштита мала тежина.Боја : сјајни карбонски влакна , изгледа луксуз.Оригинална опрема, директна замена на стари или скршени оние цврсто, лесен за инсталација и без дупчење е потребно.Карбонски Влакна Автомобил Страна Rearview Огледало Покрие Домување Капи Замена Додатоци За BMW X5 M F85 X6 M F86 Забелешка :Замена покрие со клипови Карактеристики : 1.Одговара За BMW X5 M F85 X6 M F86 2. Направен од висок квалитет на јаглерод влакна материјал, издржливи во употреба 3.Карбонски влакна изглед, додавање на луксузен и елегантен чувство на вашиот автомобил. 4. Тоа може ефикасно да се заштити вашиот ретровизорот од оштетување.Доаѓа како пар, најдобра замена за лево и десно огледало носи маска. 5. Оригинална опрема, директна замена на стари или скршени оние цврсто, лесен за инсталација и без дупчење е потребно.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Јаглерод Влакна Боја : Glossly јаглерод Пакетот Вклучува : 1 * Пар на Rearview Огледало Осигурување (Лево / Десно).

Карактеристики на понудата

Condition:
100% Brand New
Material:
Carbon Fiber
Color:
Glossly carbon
Package Includes:
1 * Pair of Rearview Mirror Cover (Left / Right) :
Неодамнешно

Слични понуди