.

.

New
Дијамант Сликарство Колекции за Возрасни, DIY Полн Плоштад Вежба Дијамант Уметност Планета,Дијамант Точки Сликите со Дијаманти Гем Уметност и Занаети,Дијамант Умет

Дијамант Сликарство Колекции за Возрасни, DIY Полн Плоштад Вежба Дијамант Уметност Планета,Дијамант Точки Сликите

DEN 849.60

Количина на стоки
Достапно

Answer : ___________________________ NOTE : ♥ ве Молиме НЕ дозволувајте деца да си играат со цел да се избегнат несреќи како што се голтање.Надеваме дека можеме да станеме добри пријатели!.ДИЈАМАНТ СЛИКАРСТВО ЦЕЛОСНА КОЛЕКЦИИ ☛ вклучувајќи ги сите алатки што ви треба за да се заврши оваа слика,1* платно, дијамант намали обоени кристал монистра,1*дијамант пенкала,1* лепак, 1*пластичен послужавник,(Без Рамка),И со детален дијамант број опис, па дури и почетниците може лесно да се заврши оваа уметност.♥Користете книга да притиснете дијаманти на платно за да ги направи повеќе фиксна. ♥ Дијамант сликарство комплет е новиот популарни производи,е полесно и поубаво отколку крст-бод.Едноставно обесени тоа на ѕид, што ќе ја направи вашата соба и вашиот свет поубаво.Искуство чувството да се биде сликар.♥ Ве молиме НЕ се повлече на транспарентен заштитен филм на платно едно време, солза покрај половина од тоа да се заштити лепак од губење на слатка.HD PAINGING ПЛАТНО ☛ заштита на Животната средина high-definition платно,моделот на себе има леплива позадина и пластични заштитни филм, Леплив слој е многу силна овозможувајќи за добра адхезија на дијаманти. ♥ Ако дијамант или други додатоци се исчезнати или оштетен, ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно, ние ќе ви одговори што е можно поскоро по верификација и ние ќе ви пошта недостасува додатоци за слободни.ПЛОШТАДОТ/КРУГ ЦЕЛОСНА ВЕЖБА ☛ бисери ја покриваат целата слика и да се направи слика повеќе сјај што изгледа сјајна,целата слика се чувствува повеќе од три-димензионални и живописни,ќе биде никогаш не исчезнат, 30% зголемување на дијаманти.така што ќе може лесно да се заврши сликата.♥ Најдете соодветните дијамант торба според броеви или букви, стави дијаманти во лента и се тресат.Процесот на производство е едноставна, кои можете да потрошите помалку време да се заврши,тоа е лесно да се реализира класичните дела на уметноста.Тоа е, исто така, идеален подарок за пријатели и деца на родендени, ноќта на Вештерките, Божиќ и другите празници.♥ Применуваат соодветни глина на penpoint, најдеш дел од заштитен филм на платно.ПЕРСОНАЛНИТЕ ОРКЕСТАРОТ & ПОДАРОЦИ ☛ На 5 D дијамант сликарство комплет може да се зачува за многу години, совршен за да ги красат вашата дневна соба, спална соба, канцеларија, ресторан.♥ Конечно, се тркалаат на дијамант сликарство кон надвор за да се зачува.DIY ЧЕКОРИ : ♥ извади дијамант колекции и да се провери нив се заврши.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди